Jak narodził się pomysł na Patterns World

Jesteśmy grupą młodych ludzi, poszukujących nowych i nieszablonowych rozwiązań. Chętnie wychodzimy poza ramy i dawno utarte schematy. Cenimy oryginalność, unikając wszystkiego, co masowe i pozbawione "duszy". Lubimy otaczać się rzeczami unikatowymi, które odzwierciedlają nas samych i wyrażają to, jacy jesteśmy. Niestety rzadko zdarzało się, aby gotowy asortyment w sklepach trafił w nasze gusta. Kiedy po raz kolejny napotkaliśmy problem ze znalezieniem produktów, o których z pełnym przekonaniem moglibyśmy powiedzieć, że są jedyne w swoim rodzaju, a zarazem gustowne i funkcjonalne, postanowiliśmy wyprodukować je sami. Tak narodził się pomysł na Patterns World.

Naturalnie jesteśmy eco

W pełni zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w czasach, w których dalsze losy naszej planety są uzależnione od naszych decyzji tak bardzo, jak nigdy wcześniej. Dlatego wszystkie kroki podejmujemy bardzo świadomie, z dbałością nie tylko o naszych klientów, ale również środowisko. To wszystko sprawia, że wspieramy ekologię. Nie ze względu na panującą modę, ale w trosce o lepsze jutro. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie certyfikowane, w 100% naturalne materiały, na które nanosimy trwały i w pełni bezpieczny dla zdrowia ekologiczny druk pigmentowy.

Chcemy inspirować

Dziś pragniemy podzielić się swoją pasją z innymi. Naszym marzeniem jest to, aby jednoczyć ludzi o podobnych zainteresowaniach, inspirować i zachęcać ich do wyrażania siebie. Pokazywać, jak wiele w naszym otoczeniu zależy od nas samych i na jak wiele rzeczy mamy wpływ. Jednocześnie chcemy uczyć się od naszych klientów i spoglądać ich oczami na świat, który nas otacza.

Cenimy gospodarność

Wszystkie nasze artykuły tworzymy metodą "on demand" na indywidualne zlecenie klientów, przystępując do produkcji dopiero po złożeniu konkretnego zamówienia. Dzięki temu, że nie szyjemy "na zapas", nie marnujemy materiałów i nie utrzymujemy niepotrzebnych stanów magazynowych.

Nasza wizja

Jesteśmy na początku naszej drogi, jednak mamy pewność, że obraliśmy właściwy kierunek. Nie patrzymy krótkowzrocznie pod nogi, ale wyglądamy za horyzont, pewną ręką nakreślając plany na przyszłość. Zamierzamy sukcesywnie poszerzać ofertę o kolejne produkty tekstylne home decor, materiały i wzory, jednak nasz główny cel skupia się na klientach. Chcemy zabrać ich ze sobą w tą niezwykłą podróż do świata inwencji, nietuzinkowości i ekspresji, dając możliwość sprzedaży autorskich wzorów za pośrednictwem naszej strony. Mamy nadzieję, że chętnie do nas dołączycie i zostaniecie z nami na dłużej.

group_work Zarządzaj zgodą