Drukarnia Patterns World - najnowsza technologia

Wyjątkowe materiały wymagają wyjątkowego traktowania. Właśnie dlatego w Patterns World stosujemy wyłącznie w pełni bezpieczny dla zdrowia, trwały i charakteryzujący się ponadprzeciętną jakością druk cyfrowy pigmentowy. W strukturach Patterns World posiadamy własną drukarnię, w której wykorzystujemy najnowszy i najskuteczniejszy z obecnie dostępnych na rynku sprzęt. Dzięki niemu uzyskujemy wysoką rozdzielczość wydruków: 800x800.

Najwyższej jakości druk cyfrowy pigmentowy

Metoda ta gwarantuje uzyskanie niezwykle realistycznych nadruków, przy wykorzystaniu pełnej palety barw oraz zachowaniu intensywności kolorów. Powstałe w ten sposób wzory wykazują odporność na czynniki mechaniczne [pranie, ścieranie, rozciąganie] oraz warunki atmosferyczne. Nie "kruszą się" i nie "pękają", a kolory nie tracą na swojej intensywności. Ponadto przed wykonaniem nadruku materiały nie są poddawane obróbce chemicznej, dzięki czemu zachowują swoją jakość. 

Produkcja w całkowitej zgodzie z naturą

Druk cyfrowy pigmentowy bazuje wyłącznie na naturalnych, zgodnych z certyfikatem Oeko-tex 100 tuszach. W ich skład wchodzi tylko pigment, spoiwo oraz woda. Dzięki temu zadrukowany materiał nie uczula i jest bezpieczny w kontakcie nawet z delikatną skórą dziecka. Ponadto, dzięki wyeliminowaniu obróbki chemicznej, metoda druku cyfrowego pigmentowego pozwala na znaczne ograniczenie zużycia wody oraz energii eklektycznej. 

Metoda on demand – unikatowe produkty na zamówienie

Zadrukowane w ten sposób tkaniny i dzianiny wykorzystujemy w produkcji metodą "on demand". Ten koncept realizacji zleceń oznacza, iż nie posiadamy gotowego asortymentu i stanów magazynowych. Wszystkie produkty przygotowywane są w naszych drukarniach i szwalniach na podstawie wytycznych klienta dopiero po złożonym zamówieniu. Dzięki temu każdy kupujący nabywa spersonalizowany i niepowtarzalny produkt.

group_work Zarządzaj zgodą