Kim jesteśmy?

drukujemy.png

Drukujemy

produkujemy.png

Produkujemy

sprzedajemy.png

Sprzedajemy

W Patterns World działamy wielotorowo, w każdej sytuacji dostrzegając szansę na dalszy rozwój. Poszczególne formy naszej działalności doskonale się zazębiają, tworząc prężnie działającą machinę na globalnym rynku tekstylnym.

  1. Działalność firmy opieramy na druku cyfrowym. Korzystając z najbardziej zaawansowanej na rynku technologii nanosimy na tkaniny i dzianiny niezwykle trwały i w pełni bezpieczny dla zdrowia najwyższej jakości nadruk pigmentowy. W swojej ofercie posiadamy tysiące licencjonowanych wzorów od artystów z całego świata i sukcesywnie powiększamy swoje portfolio.
  2. Nie tolerujemy przeciętności, dlatego wszystkie nasze materiały to starannie wyselekcjonowane i certyfikowane produkty, które pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców. Zadrukowane i sygnowane marką Patterns World trafiają do odbiorców z różnych zakątków świata.
  3. Dostrzegając potencjał drzemiący w wysokiej jakości naszych tkanin i dzianin oraz najnowszej technologii druku cyfrowego, rozszerzyliśmy zakres działalności. Patterns World zostało producentem artykułów tekstylnych klasy premium z branży home decor. Dzięki temu, że są one szyte wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów przez wykwalifikowane krawcowe, mamy 100% pewności, że produkty sprzedawane pod naszą marką spełniają najwyższe standardy.

W strukturach Patterns World posiadamy własne szwalnie i drukarnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wziąć pełną odpowiedzialność zarówno za jakość produktów, jak również terminową realizację wszystkich zamówień. Chcąc dzielić się swoją wiedzą, technologią i doświadczeniem, w planach biznesowych uwzględniamy nie tylko rozwój naszej marki i sprzedaż artykułów sygnowanych nazwą Patterns World, ale również produkcję domowych tekstyliów dla innych przedsiębiorców.

Z kim współpracujemy?

Do każdej zawodowej propozycji podchodzimy z otwartą głową. Wierzymy, że jesteśmy w stanie nawiązać korzystne dla obu stron biznesowe relacje, niezależnie od gałęzi gospodarki, wielkości przedsiębiorstwa czy doświadczenia na rynku.

Naszą zawodową sieć chętnie poszerzymy zarówno o projektantów i dekoratorów gotowych na nowe wyzwania zawodowe, jak też sklepy oraz dystrybutorów, którzy są zainteresowani wprowadzeniem produktów Patterns World do swojej oferty.

Rozwiązania Patterns World doskonale sprawdzą się w przypadku firm z branży HoReCa, dla których dostarczymy gotowe, w pełni spersonalizowane produkty, a także przedsiębiorstw zajmujących się szyciem i krawiectwem. Mając bezpośredni dostęp do wysokogatunkowych tkanin i dzianin, możemy na bieżąco dostarczać materiały, na których naniesiemy bezpieczny dla zdrowia i trwały druk pigmentowy.

Wierzymy, że każda twórczość zasługuje na to, aby pokazać ją światu. Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy do współpracy wszystkich twórców, którzy chcieliby sprzedawać za pośrednictwem naszego sklepu swoje wzory. Znamy siłę cross marketingu i wiemy, jak celnie można trafić do świadomości odbiorców łącząc siły z liderami opinii. W związku z tym jesteśmy również otwarci na realizację wspólnych projektów z influencerami.

Zapraszamy do kontaktu

W celu otrzymania spersonalizowanej oferty hurtowej lub przedstawienia swojej propozycji współpracy prosimy o kontakt mailowy.
Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie oraz inicjatywy.

b2b@patternsworld.pl

group_work Zarządzaj zgodą